• 728 443 183
  • devilsriders@centrum.cz
  • Areál BUNKR, Horákov 188, 664 04 Mokrá-Horákov

O nás

Kolečkový motocyklový klub Devil’s Riders vznikl po řádném schvalovacím procesu MC scény České Republiky oficiálním oznámením dne 7.5.2021.

Historie zakládajících šesti členů spočívá ve společném zájmu o motocykly typu Chopper a Cruiser, o ježdění a společném trávení času.

Dne 7.5.2020 byla jedním z členů založena skupina na facebooku s názvem Chopper & Cruiser Brno.

Již po prvním dni se do této skupiny k členství přihlásilo 31 lidí a pokračovalo to dál. Během jednoho týdne od založení této skupiny jsme měli 48 členů a počet lidí neustále rostl.

Rčení, že není důležitá kvantita, ale kvalita, bylo pro nás po pár měsících jasným impulsem k přehodnocení všech skutečností, kdy se ohromné počáteční nadšení některých členů skupiny proměnilo na apatický nezájem o dění ve skupině.

K ráznému kroku odstraňování některých pasivních lidí došlo v polovině roku 2020. Po této čistce nás zbylo ve skupině 25 víceméně aktivních členů. Hodně jsme jezdili, trávili společné víkendy v kempech, penzionech apod.

Po pár měsících se začali projevovat ambice některých členů skupiny, kteří chtěli vše posunou do roviny nějakého řádu a formy. Myšlenka založit kolečkový klub se zdála být velmi rozumná.

Jsme zde, je nás šest zakládajících členů a náš kolečkový klub se jmenuje: DEVIL’S RIDERS